OP Muži | |||||||||
1. | Tymákov B | 7 | 6 | 1 | 0 | 168 | : | 130 | 13 |
2. | Litice | 7 | 5 | 1 | 1 | 157 | : | 131 | 11 |
3. | Příchovice B | 7 | 4 | 0 | 3 | 150 | : | 142 | 8 |
4. | Ejpovice B | 7 | 4 | 0 | 3 | 144 | : | 130 | 8 |
5. | Stupno | 7 | 4 | 0 | 3 | 134 | : | 133 | 8 |
6. | Přeštice B | 7 | 4 | 0 | 3 | 131 | : | 120 | 8 |
7. | Nezvěstice B | 7 | 3 | 1 | 3 | 124 | : | 111 | 7 |
8. | Osek | 7 | 2 | 0 | 5 | 113 | : | 130 | 4 |
9. | Blovice | 7 | 1 | 1 | 5 | 91 | : | 125 | 3 |
10. | Kyšice B | 7 | 0 | 0 | 7 | 121 | : | 181 | 0 |
OP ženy | |||||||||
1. | Přeštice B | 9 | 9 | 0 | 0 | 179 | : | 94 | 18 |
2. | Božkov | 9 | 7 | 1 | 1 | 127 | : | 106 | 15 |
3. | Nezvěstice | 9 | 5 | 1 | 3 | 138 | : | 143 | 11 |
4. | Ejpovice | 9 | 4 | 2 | 3 | 163 | : | 158 | 10 |
5. | Blovice | 9 | 4 | 1 | 4 | 118 | : | 123 | 9 |
6. | SKH Stupno | 9 | 4 | 1 | 4 | 109 | : | 108 | 9 |
7. | Vřeskovice | 9 | 3 | 2 | 4 | 118 | : | 126 | 8 |
8. | Kyšice | 9 | 2 | 3 | 4 | 135 | : | 133 | 7 |
9. | Litice | 9 | 3 | 1 | 5 | 104 | : | 117 | 7 |
10. | Štěnovice | 9 | 2 | 2 | 5 | 122 | : | 130 | 6 |
11. | Chudenice | 9 | 3 | 0 | 6 | 155 | : | 169 | 6 |
12. | Dobřív | 9 | 0 | 2 | 7 | 121 | : | 182 | 2 |
1. tř.muži | |||||||||
1. | Chudenice | 5 | 5 | 0 | 0 | 108 | : | 84 | 10 |
2. | Hromnice | 5 | 4 | 0 | 1 | 101 | : | 75 | 8 |
3. | Tymákov C | 5 | 3 | 0 | 2 | 94 | : | 86 | 6 |
4. | Všenice B | 5 | 3 | 0 | 2 | 80 | : | 60 | 6 |
5. | Ždírec | 5 | 2 | 0 | 3 | 82 | : | 97 | 4 |
6. | Dobřív | 5 | 1 | 0 | 4 | 57 | : | 82 | 2 |
7. | Nýřany C | 6 | 0 | 0 | 6 | 85 | : | 123 | 0 |
167) 1. LIGA MUŽŮ 2016/17 - průběžná tabulka soutěže
Průběžná tabulka základní části soutěže k 2. 10. 2016:
Poř. | Družstvo | C | V – R – P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|
1. | TJ DIOSS Nýřany A | 8 | 6 – 2 – 0 | 184 : 138 | 14 |
2. | Sokol Krčín | 8 | 6 – 0 – 2 | 155 : 150 | 12 |
3. | TJ S. Opatovice n/L. | 8 | 6 – 0 – 2 | 175 : 160 | 12 |
4. | TJ Přeštice | 8 | 5 – 2 – 1 | 158 : 117 | 12 |
5. | TJ S. Rokytnice | 8 | 4 – 2 – 2 | 136 : 144 | 10 |
6. | TJ S. Nezvěstice | 8 | 3 – 1 – 4 | 145 : 149 | 7 |
7. | TJ Plzeň-Újezd | 8 | 2 – 3 – 3 | 163 : 171 | 7 |
8. | SSK Vítkovice | 8 | 3 – 0 – 5 | 125 : 145 | 6 |
9. | TJ S. Podlázky | 8 | 2 – 2 – 4 | 137 : 141 | 6 |
10. | Sokol Tymákov | 8 | 3 – 0 – 5 | 162 : 155 | 6 |
11. | 1.NH Brno | 8 | 1 – 0 – 7 | 136 : 169 | 2 |
12. | TJ Avia Čakovice | 8 | 1 – 0 – 7 | 95 : 132 | 2 |
172) 2. LIGA MUŽŮ SK. A 2016/17 - průběžná tabulka soutěže
Průběžná tabulka soutěže k 2. 10. 2016:
Poř. | Družstvo | C | V – R – P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Šroubárna Žatec | 8 | 6 – 1 – 1 | 161 : 134 | 13 |
2. | TJ S. Ejpovice | 8 | 5 – 2 – 1 | 148 : 128 | 12 |
3. | TJ DIOSS Nýřany B | 8 | 5 – 0 – 3 | 171 : 171 | 10 |
4. | TJ Příchovice | 8 | 5 – 0 – 3 | 149 : 129 | 10 |
5. | TJ Litohlavy | 8 | 4 – 1 – 3 | 142 : 139 | 9 |
6. | TJ Vřeskovice | 8 | 4 – 0 – 4 | 169 : 168 | 8 |
7. | TJ Všenice | 8 | 4 – 0 – 4 | 152 : 150 | 8 |
8. | Baník Most NH | 8 | 3 – 2 – 3 | 141 : 147 | 8 |
9. | TJ S. Kyšice | 8 | 3 – 0 – 5 | 145 : 143 | 6 |
10. | TJ Spartak Rožmitál p/T. | 8 | 2 – 1 – 5 | 134 : 152 | 5 |
11. | TJ Jiskra Raspenava | 8 | 2 – 0 – 6 | 138 : 167 | 4 |
12. | TJ S. Záluží | 8 | 1 – 1 – 6 | 136 : 158 | 3 |
182) 1. LIGA ŽEN 2016/17 - průběžná tabulka soutěže
Průběžná tabulka soutěže k 2. 10. 2016:
Poř. | Družstvo | C | V – R – P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|
1. | Sokol Tymákov A | 7 | 7 – 0 – 0 | 162 : 87 | 14 |
2. | Sokol Dobruška | 7 | 6 – 0 – 1 | 126 : 107 | 12 |
3. | Sokol Krčín | 7 | 4 – 1 – 2 | 119 : 115 | 9 |
4. | TJ Přeštice | 7 | 4 – 0 – 3 | 129 : 102 | 8 |
5. | TJ Příchovice | 7 | 2 – 1 – 4 | 110 : 110 | 5 |
6. | HK Hlinsko v Č. | 7 | 2 – 0 – 5 | 127 : 142 | 4 |
7. | TJ Stará Ves n/O. | 7 | 1 – 1 – 5 | 88 : 122 | 3 |
8. | TJ Šroubárna Žatec | 7 | 0 – 1 – 6 | 89 : 165 | 1 |
187) 2. LIGA ŽEN SK. A 2016/17 - průběžná tabulka soutěže
Průběžná tabulka soutěže k 2. 10. 2016:
Poř. | Družstvo | C | V – R – P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|
1. | Sokol Tymákov B | 5 | 5 – 0 – 0 | 115 : 41 | 10 |
2. | Sokol Blovice | 5 | 4 – 0 – 1 | 101 : 71 | 8 |
3. | TJ Plzeň-Újezd | 6 | 4 – 0 – 2 | 140 : 75 | 8 |
4. | TJ Stará Huť | 6 | 1 – 0 – 5 | 53 : 129 | 2 |
5. | SK Chomutov NH | 6 | 0 – 0 – 6 | 41 : 134 | 0 |