OP ženy - SKH Stupno - TJ Božkov 7:7 (3:6)

12.09.2016 09:05

Hráčky Božkova, které byly mírnými favoritkami v tomto utkání, začaly velmi svižně. Jejich útok rozebíral domácí obranu a střelecké přílitosti se jen nabízely. Z celkového množství však vytěžily za poločas pouze šest branek. Zejména, když se domácím nedařila až tak dobře střelba a jejich pokusy končily buď vedle branky, v lepším případě na tyčích, skončil poločas 3:6 pro hosty.

Do druhého poločasu nastoupily lepší nohou domácí ženy a i když střelecky to bylo stejné jako v poločase prvém, přesto se jim  podařilo dovést do zasloužené remízy, zejména i proto, že Božkovské hráčky  daly za celý druhý poločas pouze jednu branku. Což lze přičíst i na vrub bezchybně hrající obraně domácích.

Rozhodčímu utkání, panu Holýmu usnadnily  hráčky rozhodování utkání velmi slušnou a ohleduplnou hrou.