Rožmitál - Litohlavy 19:17 (10:10)

30.08.2016 15:08

Prvním  soupeřem Rožmitálu v letošním ročníku II. ligy byl celek Litohlav. Hosté se hned z prvního útoku ujali vedení, domácím se podařilo vyrovnat ve 3. minutě. V 6. minutě byl stav 2:2, hosté ale třemi brankami v řadě odskočili a vedli 2:5. Ve 13. minutě však Rožmitál snížil na 4:5, a v 19. minutě bylo vyrovnáno 7:7. Poprvé  šli domácí borci do vedení ve 27. minutě, hosté ale dvěma brankami v řadě vývoj skóre otočili. Vyrovnání na poločasových 10:10 zařídil z pokutového hodu Petr Šourek.

Jako rozhodující se z počátku zdál úvod druhého poločasu, kdy  skvělými zákroky podržel Rožmitál brankář a v 9. minutě byl stav 13:10.  Útoky na obou stranách si brankové hody nechali až na závěr zápasu, kdy za posledních 5. minut padlo 9 branek.

Konečný stav byl tak příznivý pro domácí v poměru 19 ku 17.

branky: Melichar 9, Šourek 7, Stöckl 3 - za hosty: Pelcl 7, Klír 4, Menc 4, Maršík 2