Rožmitál stvrdil postup do 2. ligy vítězatvím v Kyšicích

08.06.2016 09:33

Kyšice "B" - Rožmitál 18:25 (9:16

Potvrdit roli favorita a tím i pojistit posup do II. ligy  s tím odjížděli hráči Rožmitálu k předposlednímu zápasu soutěže do Kyšic, kde  se utkali s místním "B" týmem. V 5. minutě zápasu  vedli 4:0, vstup do utkání jim vyšel na výbornou. Následující minuty zápasu byly vyrovnané, ve 12. minutě byl stav 4:7. V 21. minutě  již vedli rozdílem 7 branek,

V následujících 10. minutách padlo na obou stranách 5 branek, první poločas vyhráli hosté 16:9.

Začátek druhého poločasu vyšel lépe domácím , kterým se podařilo  7. minutě snížit na rozdíl 5 branek, stav byl 13:18.  V  17. minutě však bylo opět vše jinak. Hostujcím útočníkům se začala dařit střelba a  Rožmitál odskočil na rozdíl 8 mi branek , 21:13. Hosté si již vítězství nenechali ujít a po sedmi letech se vrací do 2. ligy.