Rožmitál - Vřeskovice 26:23 (15:10)

04.10.2016 22:06

zdroj Rožmitál

V neděli jsme na svém hřišti přivítali tým Vřeskovic. Jednalo se o naše poslední utkání (v podzimní části sezony), kdy jsme se představili na domácím hřišti (další utkání doma odehrajeme až 13.5. 2017). Vstup do utkání nám vyšel na výbornou, v 5. minutě jsme vedli 2:0, v 9. minutě 4:2. Ve 13. minutě hosté snížili na 6:5, následně jsme třemi brankami v řadě odskočili na 9:5. Do konce poločasu jsme si udržovali 3-4 gólový náskok, v závěru poločasu jsme ještě zvýšili na rozdíl 5 branek.

Hned z naše prvního útoku ve druhém poločase jsme vstřelili branku, vedli jsme tak o 6 branek. Hosté dvěma brankami snížili na 16:12. Rozdíl 4-5 branek jsem drželi až do 22. minuty, kdy jsme zvýšili na 26:20. Do konce zápasu se ale náš útok už nedokázal prosadit, naopak hosté vstřelili ještě 3 branky. V utkání jsme na konec zvítězili 26:23. Přerušili jsme tak šńůru 5 zápasů, kdy jsme nedokázali bodovat.