Sokol Krčín – TJ Přeštice 16:12 (8:6)

17.09.2016 23:26

Ilustrační foto

Na obou stranách hrály dobře obrany v čele s výborně chytajícími brankářkami, takže i přes snahu obou útoků skóre narůstalo pomalu. Ještě ve 25. min. první půle byl stav vyrovnaný 6:6. Do konce poločasu se Krčín prosadil ještě dvakrát, soupeř naopak gól nedal, a tak šel Krčín do poločasové pauzy s vedením 8:6.

Vstup do druhé půle Krčínu vyšel velmi dobře. Postupně domácí hráčky navýšily rozdíl ve skóre na 10:6, 11:7 a 13:7. Přeštice už jen v závěru skóre korigovaly na konečných 16:12.

„Utkání jsme zvládli dotáhnout do vítězného konce, v závěru zápasu si mohla zahrát i celá hráčská lavička, ale také nám ukázal velký neduh, a to že jsme dvakrát v zápase nedokázali deset minut skórovat, což nás může v dalších utkáních připravit o body," ví krčínský trenér Kamil Zimla.