Sokol Krčín – TJ Příchovice 12:12 (3:8)

17.09.2016 23:29

Od první minuty Příchovice vedly, a tak tomu bylo i celý první poločas. V domácím útoku nebyla žádná hráčka, která by byla schopna vstřelit gól, takže se soupeř ve skóre stále vzdaloval. Ve 27. min. už Příchovice vedly 7:3, vzápětí se jim ale zranila L. Fialová, a tak se několik minut čekalo na příjezd sanitky. Poločas nakonec vyhrály hostující hráčky 8:3.

Do druhé půle domácí házenkářky vstoupily dobře, hned v úvodu korigovaly na 4:8, jenže se pak zase odmlčely. Příchovice postupně odskočily na 5:11, a až za tohoto stavu se probudil Krčín, který v 19. min. snižoval už na 10:11. Příchovice vzápětí přidaly na 10:12, Krčín však dokázal dvěma góly zápas dovést do remízového stavu.