Sokol Osek – TJ Plzeň Litice 22 : 23 (12 : 14)

08.09.2016 12:16

Zdroj : Litice

Do zápasu vstoupili  Litice útočně. Dařily se útočné akce a i střelba. Avšak  obrana poměrně snadno inkasovala a tak se stále držel nerozhodný stav. I po polovině poločasu padaly snadno góly na obou stranách. Hostům se však podařilo zlikvidovat několik útočných akcí soupeře a šli  do těsného vedení, které  si udrželi do konce poločasu s výsledkem 12:14.

Druhý poločas probíhal v duchu toho prvního. Domácí  v jednu chvíli i dotáhnuli až na nerozhodný stav, ale hosté  stačili zareagovat a šli opět do těsného vedení. Ve dvacáté minutě se nám se jim podařilo dokonce odskočit o tři branky,  na 18:21. Domácí však zareagovali zvýšenou aktivitou a opět se jim podařilo stav utkání srovnat .  Drama tak trvalo do poslední minuty zápasu, se šťasným  koncem pro hosty, kteří tak  vyhráli o jedinou branku 22:23.