16.09.2016 18:42

Zápas v Tymákově byl na začátku velmi vyrovnaný. Až do 23. min. se nikdo ze soupeřů nedokázal od druhého brankově odpoutat (7:7). Teprve pak se hostům podařilo chytit několik míčů a ty i proměnit v rozdílové branky. Díky tomu Krčín odskočil ve skóre na 7:9 a do konce poločasu na 8:11.

Nadějný poločasový náskok se hostům dařilo udržovat průběžně během celé druhé části. Tymákov se ale přece jen přiblížil na rozdíl jediné branky, v 19. min. však Krčín odskočil na 14:19. V těchto momentech však Krčín ztratil koncentraci a domácí se postupně vrátili do zápasu (19:20). Krčín ale naštěstí odpověděl na 19:21, takže mu už ani příliš nevadilo závěrečné snížení domácích na konečných 20:21.
„Velmi cenné vítězství, které nám umožnilo udržet se v herní pohodě. Pochvalu jednoznačně zaslouží Michal Fišer, kterému se velmi střelecky dařilo, a i mladý brankář Filip Rýdl, který několika důležitými zákroky pomohl k další výhře na půdě soupeře," shrnul zápas krčínský trenér Tomáš Pavlík.