16.09.2016 18:43

Začátek utkání byl poznamenán časnou ranní hodinou (8:15), takže se ligová házená začala hrát až zhruba někdy od 10. minuty.

Lepší začátek předvedli domácí (2:0), Krčín se sice následně také chytil, ale už se mu za celé utkání nepodařilo jít ani jednou do vedení. V 15. min. sice Krčín srovnal na 2:2, jenže o čtyři minuty později už zase prohrával 5:2. Poločas nakonec domácí vyhráli 8:6.
V začátku druhé půle se podařilo Krčínu náskok domácích smazat (11:11), ale potom Nezvěstice opět ve 13. min. odskakují na 13:11. Domácí si svůj náskok udržovali až do 27. min. a do stavu 17:15. Krčín ale dvěma rychlými brankami ve 28. min. srovnal na 17:17. Nezvěstice šly ale do útoku a zhruba minutu před koncem upravily na 18:17. Na tento gól už Krčín zareagovat nestačil. „Jde říci, že utkání z naší strany nebylo nepovedené. Domácím jsme velmi dobře sekundovali a nebýt několika zbytečných ztrát na začátku utkání a několika neproměněných jasných šancí, mohl být výsledek pro nás příznivější. Přesto za víkendová utkání lze tým pochválit a doufat v pokračování nastoleného trendu," bere si pozitiva krčínský trenér Pavlík.