TJ Sokol Blovice – TJ Sokol Vřeskovice

03.05.2011 10:38

V utkání se střetla mužstva preferující útočnou házenou.  Tento styl hry také obě mužstva produkovala hned od začátku  utkání a důstojně zaplněný blovický stánek  se měl na co dívat. V prvém poločase útoky obou družstev předváděli pěkné kombinace zakončené většinou úspěšnou brankovou střelou. Po poločase, který skončil 9:9 se však začaly dít neuvěřitelné věci.

Oba brankáři jako by se chtěli předvést výbornému publiku,  předváděli výborné , až neuvěřitelné zákroky a přiváděli tak útočníky místy k zoufalství. Výsledek tohoto „Sóla pro dva“, bylo, že ještě v 18 minutě druhého poločasu nepadl ani jeden gól. A to i přesto, že střeleckých příležitostí bylo na dva zápasy.

Takto vyrovnané utkání se blížilo ke svému vrcholu, zde však domácím začaly ubývat síly , které jim chyběly k závěrečnému zkorigování stavu, kdy hosté odskočili o dvě branky a výsledek 15:13 tak uhájili až do konce.

Pro hostující mužstvo je výhra a tím i dva cenné body, upevněním si svých pozic na čele tabulky Oblastního přeboru.