Tymákov - Žatec 29:12 (15:5)

23.09.2016 19:29

Další kolo prvoligové soutěže odehrály žatecké ženy v Tymákově v sestavě: brankářky K. Hornová a B. Andrtová, v obraně pak E. Šíbalová, K. Kuželová, M. Karasová a vypomohla R. Jurkovičová (1 branka v zápase), která druhý poločas odehrála též v útoku. V útoku dále nastoupily E. Bartoňová (3), R. Kremlíková (1), Z. Bilohuščínová (4) a Z. Duchková (3).

Nástup soupeřek byl raketový, v 15. minutě Žatec prohrával už 8:0. Žatci se nedařilo střelecky i z vyložených šancí a pak po několika neúspěšných útocích k tomu přispěla i nervozita v rozehrávce. Obrana sice získala několik míčů, ale na rozjetý útok v čele s Petrou Bendovou a Pavlou Šmídlovou to nestačilo.

Ve druhém poločase se Žatci začala dařit více kombinační hra a zlepšila se střelba útoku. Celkový výsledek pro soupeřky ale hovoří jasně o jejich převaze po celý zápas.

Tento víkend jedou žatecké házenkářky do Ostravy do Staré Vsi nad Ondřejnicí. Tam se utkají o sedmou příčku tabulky se soupeřem, který je zatím bez bodu jako Žatec.