TJ Sokol Kyšice 5:6   (5:6)  SKH Stupno nedohráno

27.09.2016 09:17

zdroj Kyšice

nedohráno - utkání ukončeno ve 34. minutě za stavu 5:6 pro nedostatek hráček SKH Stupno

Divácky atraktivní utkání přilákalo na naše hřiště opět velmi slušnou diváckou návštěvu. Utkání se od počátku neslo ve vyrovnaném duchu, za bouřlivých ovací publika. Obě družstva byla velmi vyrovnaná, kdy překážkou pro naše útočnice byla velmi tvrdá, v mnoha momentech až za hranící únosnosti, hra hostující obrany. Našim děvčatům pár minut trvalo, než si dokázala alespoň trochu zvyknout na soupeřovu tvrdost, ale postupem času se hra děvčat lepšila. Konec prvního poločasu se bohužel nesl v až příliš vyhrocené atmosféře, která k ženské házené nepatří. Atmosféra na hřišti i v publiku byla na obou stranách velmi vyhrocená vinou několika "sporných" rozhodnutí na obou stranách, které vyplynuly z, na ženskou házenou, velké tvrdosti a dohraných soubojích po odpískání.  Završením všeho byl začátek druhého poločasu, kdy po odehrání necelých 4 minut druhého poločasu bylo utkání pro nedostatečný počet hráček SKH Stupno na hřišti předčasně ukončeno. Co víc k tomu říci - asi pouze jen to, že dnešní utkání nemělo ani vítěze, ani poraženého, jediným poraženým byla dnes bohužel NÁRODNÍ HÁZENÁ.